Yorulmaz MedikoLegal, akademisyen ve deneyimli bilirkişilerin; Tıp, Hukuk,  Adli Tıp, Adli Bilimler ve Bilirkişilik alanlarında projeler ürettiği bir buluşma platformudur.

Adli Bilimler kapsamında bilirkişilik uygulamaları ve hasta güvenliği bağlamında tıbbi uygulamaların öncelikli olarak ele alındığı, Tıp ve Hukuk profesyonellerini hedef alan eğitim ve danışmanlık projeleri; esas görev yerleri farklı kurum ve kuruluşlarda olan, alanında çok deneyimli  uzmanlardan da doğrudan ya da konsültasyon şeklindeki katkılar alınmak sureti ile  gerçekleşmektedir.

Yorulmaz MedikoLegal bu uzmanlara gereksinimi olduğunda, farklı kurumların yasal mevzuatına uygun iş birliği protokollerini oluşturmaktadır.

Birçoğu alanında duayen olan birlikte çalışma olanağı bulduğumuz bilirkişi ve akademisyenler, dilerlerse bu platformda çalışma alanlarını kurumsal kimlikleri ile birlikte paylaşabilmektedir.  Bu paylaşımın amacı “Buluşma Noktası”  hedefine hizmet etmektir.

[insignia_button btn_text=”Akademik Danışmanlar” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.yorulmazmedikolegal.com%2Fakademisyenler%2F|title:Akademisyenler||” button_size=”btn-large” border_radius=”btn-radius-default” button_align=”text-center” enable_icon=”” text_transform=”text-uppercase” text_font_weight=”default”]
[insignia_button btn_text=”Bilirkişiler” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.yorulmazmedikolegal.com%2Fbilirkisiler|title:Bilirki%C5%9Filer||” button_size=”btn-large” border_radius=”btn-radius-default” button_align=”text-center” enable_icon=”” text_transform=”text-uppercase” text_font_weight=”default”]