Dr. N. Gülben Albayrak, Ocak 1995 – Mayıs 1998 yıllarında Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde Patoloji bölümünde uzmanlık eğitimini tamamladı. 1999-2009 yıllarında Detay Patoloji Sitoloji Laboratuvarı’nı yönetti.

1998-2018 yıllarında Çanakkale Devlet Hastanesi’nde Patoloji Uzmanı olarak çalıştı. 2018 yılından itibaren Adalet Bakanlığı İstanbul Bilirkişilik Bölge Kurulu Başkanlığı siciline kayıtlı resmi bilirkişidir.

2018 yılından itibaren Yorulmaz MedikoLegal’de danışman olarak, Hasta Şikayet Yönetimi ve Medikolegal Konsültasyon projesi kapsamında, tıbbi dosyaların derlenmesini denetlemektedir.

Bilirkişilik uygulamalarında standartların sağlanması öncelikli hedefi kapsamında, eksiksiz dosya incelenmesi ve Türkiye’nin köklü büyük hastane ve sağlık gruplarının Yüksek Yargı Denetimine elverişli bilirkişilik hizmeti almasına destek sağlayan ekibin tıbbi direktörüdür.,

Uzmanlıkları çerçevesinde Yorulmaz Medikolegal ile akademik ve bilimsel projelerde iş birliği yapmaktadır. Birtakım projelerde gönüllülük esasına uygun çalışmalarına devam etmektedir.

Dr. N. Gülben Albayrak

Tıbbi Direktör ve Bilirkişi